Background
Woman,54 years,Lublin, Poland
9 241712
Last time online: 23.06.2026, on the website since:
About meNie mam wipa więc nie mogę do nikogo napisać. Jestem miłą, wolną kobietą. Trochę romantyczką. Trochę łobuziarą,zależy od sytuacji. Nie lubię o sobie pisać. Każdy kto chce mnie poznać może napisać do mnie i sam się przekonać jaką kobietą jestem. Zapraszam panów miłych, kulturalnych i zadbanych do rozmowy a może nawiąże się między nami jakaś fajna więź lub relacja. Pozdrawiam. 😊😀😘. Muszę coś dodać. Osoby bez zdjęć proszę nie pisać do mnie. Nie chcesz się pokazać to nie zawracaj mi głowy i zajmuj mi czasu. A także mężczyźni którzy chcą sobie tylko pogadać bez możliwości realnego spotkania też mnie nie interesują. Jestem tu dla realnych spotkań i poznawania fajnych mężczyzn i nawiązywania fajnych relacji. Nie mam ani męża ani faceta na stałe więc każda relacja wchodzi w grę. Nawet związek . Oczywiście mężczyzna musi spełniać moje oczekiwania. Szacunek do kobiety to powinna być norma dla wszystkich mężczyzn. Nie toleruję chamstwa i cwaniactwa. Jednak jakiś poziom musi być niezależnie od tego gdzie jesteśmy.
I am looking
For:Man
Purpose:Casual acquaintance, Live meeting, Longer relation, Relationship
Aged:from40to60years
Data
Name:Monika
Language:Polish
Height:165 cm
Body type:Average
Zodiac:Libra
Hair:Brown
Relationship status:Single
Kids:I don't have
Drinking:I drink occasionally
Smoking:I like
Education:Secondary
Ana12341
(Edited)
Muszę skorygować lokalizacja. Dzisiaj nie lublin a bardziej okolice Chełma
Tomasz7799
Witaj miło by było Cię poznać
Ana12341
(Edited)
Dzisiaj jestem bardzo napalona. Ma ktoś może ochotę na spotkanie? Mała korekta. Chełm bądź okolice dzisiaj Tylko priv
Ana12341
(Edited)
Przeprowadzam się niedługo więc jeśli jesteś z Chełma lub okolic to masz ostatnią szansę na realne spotkanie. Tylko priv i Tylko ze zdjęciami. Malolaty 18-25 itd. nie pisać do mnie. Miło by było gdybyście czytali opis i preferencje. Nie lubię powtarzać 20-30 razy każdemu z osobna skoro jest taka opcja gdzie można się określić. Zapraszam do rozmowy mężczyzn tylko zdecydowanych,w zbliżonym wieku I tylko że zdjęciami.
Ana12341
Nie mam wipa więc nie mogę zacząć rozmowy. Jeśli ktoś chce napisać do mnie to pisz do mnie na priv
Ana12341
Kasuję ten profil bo już naprawdę szkoda słów jacy są tu faceci. Chcę się spotkać to piszą gówniarze 18-25 lat... Nie no c9 ja mam z takimi dziećmi robić? Szukam kogoś w swoim wieku a nie w wieku moich dzieci. Czy naprawdę nie ma tu mężczyzn 40-45+? Szkoda tylko czasu więc usuwam stąd swoje konto. Milej zabawy
NadgryzaczBulek
Ale żeby odpisać na konkretną wiadomość to tez masz wy...walone. I dziwisz się że nie ma tu mężczyzn z konkretem.
Milyfacet4040
Przecież pozwalałem ci numer
Spmen
Nie martw się - z kobietami jest podobnie. Chcesz zabrać do domu, posiedzieć jakoś fajnie porozmawiać to nie - ona wyłącznie robi loda w samochodzie i ban. Jak żyć?
Kochanek43
A i tak większość kasy chce za spotkanie
Ana12341
Spotkanie dzisiaj? Między 18 a 22. Pisz priv jeśli jesteś zainteresowany.
Ana12341
Spotkanie dzisiaj? Jesteś zainteresowany pisz priv
Ana12341
Spotkam się dzisiaj realnie. Proszę pisać priv. Nie mam wipa
Ana12341
Spotkam się dzisiaj wieczorem. Wiadomości tylko priv. Nie mam wipa
Edyp666
W najbliższą sobotę bardzo chętnie bym przyjechał....
Ana12341
Nie przyjmuję do znajomych mężczyzn bez zdjęć. Więc proszę sobie darować i nie wysyłać mi zaproszeń jak nie masz zdjęć.