Dark mode


About meChcesz/cie się poznać, spotkać lub po prostu pogadać, polubcie zdjęcie to się odezwę 😉
Cześć,
z miłą chęcią nawiąże towarzyskie relacje z fajną, wygadaną i szczerą kobietą lub parą. Jeśli jesteście otwarci i lubicie poznawać nowe osoby to nie traćmy czasu i dajmy sobie szansę. Chcesz porozmawiać a nie masz vipa, zostaw po sobie ślad (likefollow/whatever) a się odezwę.
PS. nazwa już dawno nieaktualna, taki brodaty tylko z lekkim zarostem…
STATUS „spotkam się” OZNACZA ŻE SZUKAM NA TERAZ KOGOŚ BY MIŁO SPĘDZIĆ CZAS! 😉
Cześć,
z miłą chęcią nawiąże towarzyskie relacje z fajną, wygadaną i szczerą kobietą lub parą. Jeśli jesteście otwarci i lubicie poznawać nowe osoby to nie traćmy czasu i dajmy sobie szansę. Chcesz porozmawiać a nie masz vipa, zostaw po sobie ślad (likefollow/whatever) a się odezwę.
PS. nazwa już dawno nieaktualna, taki brodaty tylko z lekkim zarostem…
STATUS „spotkam się” OZNACZA ŻE SZUKAM NA TERAZ KOGOŚ BY MIŁO SPĘDZIĆ CZAS! 😉
I am looking
For:Woman, Couple
Purpose:Casual acquaintance, Live meeting, Casual sex, Longer relation
Aged:to69years
Preferences
Data
Name:Bartek
Language:Polish
Height:173 cm
Body type:Slim
Zodiac:Taurus
Hair:Brunet
Relationship status:Single
Kids:I don't have
Drinking:I don't drink
Smoking:I smoke occasionally
Warszawa, znajdzie się jeszcze ktoś dyspozycyjny i chętny na spotkanie? Mile widziane pary i kobiety. 😉
Ktoś dzisiaj jakieś spotkanie?
Ktoś z okolic Oświęcimia chętny teraz na spotkanie?
Has added a new private photo.
Znajomi K(31)M(34) są teraz w Oświęcimiu i szukają pary bądź singli na spotkanie. Znajdzie się ktoś chętny potowarzyszyć im tej nocy?
Okolice Oświęcimia, zapraszam do siebie lub to ja mogę was odwiedzić. Jest ktoś chętny na konkretne spotkanie, które zakończy sie przyjemnością dla jednej jak i drugiej strony. Priv K i KM
Zaproszę do siebie, jest ktoś chętny?
Mam jutro wolne i chętnie bym się z kimś spotkał, jestem dostępny od rana i zapraszam do siebie. Jeśli masz/cie czas dopiero wieczorem to również chętnie, w sobotę również też jestem wolny od rana. A może ktoś z was ma jakąś ciekawą propozycję? Chętnie jakaś impreza w większym gronie.
