Background
Couple(Woman 21 years, Man 20 years),Dziwnów, Poland
1 397275
Last time online: 23.06.2026, on the website since:
About meJesteśmy parą w otwartym związku, Chłopak hetero / dziewczyna hetero.
Poszukujemy zaspokojenia swoich potrzeb oraz fantazji, Szukamy pary lub kobiety.

TYLKO KONKRETY. Jeśli piszecie głupie pytania czego szukamy albo coś podobnego to się nie dziwcie że nie ma odpowiedzi. Za oferty homoseksualne od razu blokujemy.

PANOWIE HOMO tylko znajomość online

PS. Jeśli panowie piszą mimo widełek wiekowych oraz mimo tego co jest zaznaczone w sekcji "Kogo szukamy" to prosimy o nie dziwienie się że ma opcji na spotkanie.
I am looking
For:Woman, Couple
Purpose:Casual acquaintance, A one-time thing, Live meeting, Casual sex, Longer relation
Aged:to30years
Data
Name:Daria and Krzysztof
Language:Polish
Height:167 and 198 cm
Body type:Average and Slim
Zodiac:Libra and Capricorn
Hair:Other and Brunet
Relationship status:In open relationship
Kids:I don't have
Drinking:I don't drink and I don't drink
Smoking:I like and I like
Education:Vocational and Vocational
KrzysiekDaria
hejo jakis pan na kamerke?/daria
KrzysiekDaria
Panowie, serio jak wam jakąś kobieta odmówi to musicie wyzywać? Aż tacy desperaci tutaj?
KrzysiekDaria
faceci nie dodawajcie nas do znajomych!!!! nie przyjmiemy i tak. Jak juz to piszcie po co piszecie a nie hejka bo nie doczekacie sie odpowiedzi.
KrzysiekDaria
Has added a new private video.
KrzysiekDaria
jakis pan na kam?/ daria
Robiert75
Hetny
Piotrek0pp
Zerknijcie na privka 😎🙂
KrzysiekDaria
Has added a new private photo.
KrzysiekDaria
(Edited)
Hejka na jutro (niedziela) szukamy jednej dziewczyny. Oczywiście przed spotkaniem możemy porozmawiać na kamerce w 2 lub z w 3 ( z Krzyśkiem). spotkanie u nas w hotelu, hotel na każdym korytarzu ma kamery wiec spokojnie /Daria
KrzysiekDaria
PoKresce
😍 bonjorno kochsbi
Kubii30
Heja 24 lata pv?
ThePleasureOfLife
Niestety, nieco więcej niż 30 lat ;)
KrzysiekDaria
KrzysiekDaria
Jeśli już wysylacie zaproszenie to prosze napiszcie w jakim celu, bez tego nie będziemy przyjmować. Jesli ktos nie moze napisac to polubcie ten post i sie odezwiemy;)